Informacje

Przeczytaj zanim zamówisz

1. Czas produkcji zamówienia standardowo tydzień czasu. Jeżeli realizacja Twojego zamówienia miała by zająć dłużej to zostaniesz o tym poinformowany na przed przyjęciem zamówienia do realizacji. 

2. Wysyłka odbywa się poprzez list polecony priorytetowy, wysyłany dwa razy w tygodniu - w poniedziałek oraz w piątek. Czas doręczenia takie listu na terenie  Unii Europejskiej oraz UK to około 5 dni roboczych. Koszt wysyłki wliczony jest w cenę produktu. Jeżeli interesuje Cie inna forma dostawy musisz nas o tym poinformować przed zamówieniem dokumentu. Przesyłki na terenie Polski realizujemy po przedpłacie lub za pobraniem, zamówienia zagraniczne produkujemy dopiero po otrzymaniu płatności za zamówienie.  

3. Wysyłka możliwa jest za równo do paczkomatu jak i na adres fizyczny.

4. Przed wysyłką zamówienia przedpłaconego otrzymasz na maila zdjęcie wykonanego dokumentu celem potwierdzenia poprawności umieszczonych na dokumencie danych. W przypadku zamówienia za pobraniem nie przesyłamy zdjęć ze względu na oszustów którzy wymuszją zdjęcia dokumentów do robienia "wałków" w internecie.

5. Na dokumentach nie ma żadnych oznaczeń że jest to dokument kolekjonerski. 

6. Jeżeli zdecydujesz się na płatność poprzez Bitcoin, możesz to zrobić na kilka sposobów, jednym z najprostszych i jednocześnie najbardziej anonimowych jest skorzystanie z Bitomatów.
Aby znaleźć bitomaty w swojej okolicy, należy skorzystać z strony coinatmradar.com. Aby zobaczyć, jak wygląda proces wpłaty gotówki i kupna BTC, warto zobaczyć filmy na Youtube https://www.youtube.com/results?search_query=bitomat+obsługa.
Innym sposobem jest skorzystanie z lokalnych kantorów Bitcoin, gdzie można dokonać płatności gotówką, bez konieczności okazywania dokumentu tożsamości (do 1000 EUR). Listę tych punktów można znaleźć np. na flyingatom.com.
Kolejnym sposobem jest skorzystanie z giełd online, gdzie jest wymagana weryfikacja dokumentem tożsamości. Za pomocą giełd można kupić Bitcoin zarówno kartą kredytową, przelewem SEPA, Revolutem itp. Polecane przez nas kantory to kriptomat.io, zonda.com lub bitcoin.pl